במשך כמה שנים, בתור סטודנטים, רבים מאיתנו מתקשים לסגור את החודש, זאת משום שפרט לעובדה שעלינו לשלם על שכר הלימוד, אחוז גבוה מהסטודנטים בישראל גם צריכים לממן את עצמם, לשלם שכר דירה שכן הם עוברים לעיר אחרת בכדי להתחיל ולסיים את התואר הראשון ולפעמים גם השני. בתקופה זו, עלינו לעשות כל מה שאנחנו יכולים בכדי לחסוך בהוצאות… אז איך עושים את זה? הנה כמה טיפים:

  1. השוו מחירים – היום בעזרת רשת האינטרנט, מעולם לא היה קל יותר להשוות מחירים. נצלו את הגמישות והנוחות שבאתרי האינטרנט שנועדו למטרה זו וזה נכון לגבי כל דבר שאתם רוכשים. קניות בסופר, ניתן להשוות מחירים בין הרשתות השונות ואפילו לפצל את הקניה, ניתן גם בקלות לאתר מבצעים וכך לחסוך עשרות אחוזים בהוצאות הקניות. בנוסף, ניתן להשוות מחירים בין בעלי מקצוע, כך שאם המזגן התקלקל, הרכב שלכם חייב טיפול או כל דבר אחר שקשור לבעל מקצוע, זה הזמן לבצע מחקר שוק לפני שמשלמים!.
  2. קופונים – היום יש כל כך הרבה אפליקציות ואתרי אינטרנט שמציעים קופונים שווים בכל מיני תחומים. רשתות הפארם, מסעדות, ברים ובתי קפה, ציוד משרדי, מכשירי אלקטרוניקה ועוד… נצלו את זה, רכשו את הקופונים שמתאימים לכם וכך תקזזו בעלויות.
  3. תחבורה ציבורית או רכב – נסו להבין מה יותר חסכוני עבורכם – להזיז את הרכב ואז אולי גם לשלם חניה שלא לדבר על הדלק או לחלופין להנות מהטבות שיש היום לסטודנטים וליסוע בתחבורה ציבורית. חשבו עלות מול תועלת ואולי תצליחו לקזז גם בזה. בנוסף, תוכלו לוותר על הרכב שלכם במידה ואתם גרים בתוך העיר ולנצל שירותים כמו אופניים בהשכרה, רכב לפי שעה וכדומה…